Τελευταία Ανάρτηση
Ημερ/νία και ώρα
Από
ΜΑΧΗ ΚΡΗΤΗΣ Γαλατάς Χανίων Μάιος 1941
VICKERS mk VIb του Roy Farran Κρήτη 1941
PROKHOROVKA 1943 τελευταίο ταξί απο κόλαση.
Πεζικό κατά αρμάτων(JSU 152)
Βόλγας αν.όχθη, Νοέμβριος 1942.
OPERATION market garden
CH-53 Super Stallion Academy 1/48
ΣΕΒΑΣΤΟΥΠΟΛΗ μέρος 3ο "η απελευθέρωση"
Μοσον Ουγγαρία 2019
Tamiya German 3ton 4x2 Cargo Truck (Opel Blitz) με 20mm Flak 38 της Tristar
Σαβ 03 Απρ 2021, 21:11
Τρι 25 Φεβ 2020, 12:40
Παρ 04 Οκτ 2019, 00:17
Τετ 02 Οκτ 2019, 23:12
Τετ 02 Οκτ 2019, 19:33
Παρ 09 Αυγ 2019, 14:07
Πεμ 25 Ιουλ 2019, 10:12
Δευ 01 Ιουλ 2019, 11:09
Παρ 03 Μάης 2019, 11:42
Δευ 01 Απρ 2019, 00:11











 

 Παρακολουθείτε το θέμα:Battleship U.S.S. Missouri (WWII)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ntinosa

ntinosa
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 451
Ημερ/νία εγγραφής : 17/01/2013
Ηλικία : 66
Τόπος : Πατρα
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 10 Ιαν 2015, 20:23

Κωστα αυτα ειναι τα χρωματα πηγαινε
http://www.modelshipgallery.com/index1.html
και βρες το πλοιο σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 10 Ιαν 2015, 20:54

& μια μικρή πρόοδος
gfgfgbvv
imageupload


gfghggbvv cf
upload gifs


hgghngnb
screenshot tool


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Prop-early

Prop-early
Συντονιστής
Συντονιστής

Μηνύματα : 2836
Ημερ/νία εγγραφής : 10/03/2012
Τόπος : Ενθάδε...
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 11 Ιαν 2015, 00:47

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 11 Ιαν 2015, 02:21

Prop-early έγραψε:
Σπόιλερ:
απ!!!!σε ξεγέλασα χρώμα ειναι,πριν ξεκινήσω έκανα κόπιες δοκιμές με το κοκκινο για να πετύχω το κάτω μέρος του πλοιου donald duk Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 BB_63_Missouri_1944_1
click image upload

να & ο φταίχτης Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 Gfgfgbvv
click image upload

πάντως pro συνηθισμένος είμαι απο παράσημα λόγου της δουλειας boy lafter
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Prop-early

Prop-early
Συντονιστής
Συντονιστής

Μηνύματα : 2836
Ημερ/νία εγγραφής : 10/03/2012
Τόπος : Ενθάδε...
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 11 Ιαν 2015, 08:17

stamkos έγραψε:
Prop-early έγραψε:
Σπόιλερ:
Απ!!!!σε ξεγέλασα χρώμα ειναι,πριν ξεκινήσω έκανα κάποιες δοκιμές με το κοκκινο για να πετύχω το κάτω μέρος του πλοιου donald duk
Σέρνομαι ταπεινωμένος πίσω στην ανήλιαγη και αραχνιασμένη φωλιά μου, ουρλιάζοντας στο πρώτο φώς της μέρας... egle tdy egle tdy egle tdy .!
Αναμένω με ενδιαφέρον την συνέχεια, μιάς κι εγώ αυτόν τον καιρό, με πλοία ασχολούμαι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntinosa

ntinosa
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 451
Ημερ/νία εγγραφής : 17/01/2013
Ηλικία : 66
Τόπος : Πατρα
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 11 Ιαν 2015, 17:38

Κωστα προσεξε λιγο το κοκκινο
γιατι εχει διαφορετικη αποχρωση σε οτι αφορα το θωρηκτα

Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 4uxl4i

Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 Izccg7
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 11 Ιαν 2015, 22:52

ntinosa έγραψε:
Κωστα προσεξε λιγο το κοκκινο
γιατι εχει διαφορετικη αποχρωση σε οτι αφορα το θωρηκτα

Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 4uxl4i

Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 Izccg7

κ.κωστα το κοκκινο δεν με πολύ ενδιαφέρει γιατί θα ειναι καλυμενο με την θαλασσα, έτσι μην στεναχωριεσε, για τα παιδιά που θα ψάχνουν ποιο χρώμα ειναι  το Hull Red
Model Master 2165
tamiya xf-9
Gunze SANGYO H17
Mr. Color 29 - Hull Red
Vallejo Air 71039
Vallejo model color 70985

έχουμε φτασει μέχρι εδώmkjhgf
screenshot windows 7


το πράμα δυσκολεύει λίγο για τον λόγω ότι ειναι πολύ στραβό το επάνω κομματι με το κάτω άστα να πάνε.
για να το κολλήσω έχω βάλει λαστιχάκια μανταλάκια πιάστρες & ναι έβαλα & σφικτηρες για το ξύλα, το στραβομα παντος στραβομα-=[;
τέλος πάντων το προβλημα να ηταν εκεί , ότι έχει ολο σχεδόν το μοντελο βαθουλώματα & πρεπη να το στοκάρω & να το τρίβω  dfgfgdfgdgfdgf
image post


 mmkkjjklkl
free image uploading



τέλος εκεί που έχω ξεφυγει τελιος & βαράω το  neckl  ειναι ή πολλες τρύπες που δεν έχει τίποτα ούτε στο σχεδιο ούτε πουθενά.οριστε & φωτο στο κοκκινο ddddddddddddddddddddddddd
upload gifs


dddddddddddddddffffffffff
image hosting free


sssssssssssss
image hosting services



& εγώ κ. revell αναρωτιέμαι που να βρω βαρκούλες στη 1/535 για να βάλω μου λες εεεεεεεε!!!!!!
τα νεύρα μου burndr burndr burndr -=[; -=[; -=[; serfd serfd serfd serfd \'\'\'\';\'\'\'\'\'; \'\'\'\';\'\'\'\'\'; \'\'\'\';\'\'\'\'\'; \'\'\'\';\'\'\'\'\'; \'\'\'\';\'\'\'\'\'; @@@!~~~! @@@!~~~! @@@!~~~!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Prop-early

Prop-early
Συντονιστής
Συντονιστής

Μηνύματα : 2836
Ημερ/νία εγγραφής : 10/03/2012
Τόπος : Ενθάδε...
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΔευ 12 Ιαν 2015, 10:23

Θυμίσου, για να σου γίνει η ζωή λίγο πιο εύκολη, να βάψεις το σκάφος προτού προχωρήσεις στην κόλληση των υπερκατασκευών. Όσο για τις βαρκούλες, νομίζω πως σε αυτή την κλίμακα είναι εύκολο να τις φτιάξεις από κομμάτια πλαστικού που θα λιμάρεις κατάλληλα, ή ακόμη και να τις πλάσεις από εποξεικό στόκο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntinosa

ntinosa
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 451
Ημερ/νία εγγραφής : 17/01/2013
Ηλικία : 66
Τόπος : Πατρα
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΔευ 12 Ιαν 2015, 10:41

Κωστα χρησιμοποιησε σαν οδηγο την 1/350 για να δεις τι μπαινει στις τρυπες
Το κοκκινο στο κατω μερος του πλοιου ειναι απαραιτητο γιατι θα φαινεται με τον κυμματισμο

Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 Vmupv9

http://www.modelshipgallery.com/gallery/bb/bb-63/350-ir/ir-index.html

http://www.modelshipgallery.com/gallery/bb/bb-63/350-fg/fg-index.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 17 Ιαν 2015, 19:55

ο κ. missouri μπηκε & στο βαφειο πρώτα ένα χεράκι με αστάρι.fgfhghgfh
jpg images


jnhhjkjhjhkhkh
upload a picture


lklkjhkh
image hosting site



αύριο ή συνεχεια καλώ σαββατόβραδοCAMOUFLAGE

dfhyxdf
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΟΥΡΓΑ

ΜΟΥΡΓΑ
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 2564
Ημερ/νία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : ΛΕΜΜΥ ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 17 Ιαν 2015, 21:05

Μια χαρα τα πας καλο βραδυ JHGFDT
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 18 Ιαν 2015, 21:18

άμα εισαι καντέμης εισαι burndr .
ωραία το συναρμολογησα το κόλλησα το στοκαρισα το έτριψα του είπα & ωραία λογάκια του έβαλα ωραία μουσική άλλα το αστάρι με πούλησε.
το ασταρώνω εχθές ωραία & καλα πάω σήμερα να περάσω το πρώτο χρώμα & το μασκαρά ωραία να μην βάψω & το υπόλοιπο μοντελο.
& μόλις πάω να βγάλω την ταινια απο το μοντελο, παρτο στα χέρι μου  το αστάρι, ξεφλουδιστηκε σχεδόν ολες ή πλαινες πλευρές.
τα νευρά μου εγιναν τσαταλια neckl -=[; burndr serfd \'\'\'\';\'\'\'\'\'; \'\'\'\';\'\'\'\'\';

& είπα πως θα δειτε & απο μένα μοντελο φέτοςdonald duk donald duk donald duk

καληνύχτα σας πάω να φάω ένα σάντουιτς με γύρο & μπόλικο κρεμμυδι & μια cola χωρίς ζάχαρη.  άμα πια brrrerrr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΟΥΡΓΑ

ΜΟΥΡΓΑ
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 2564
Ημερ/νία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : ΛΕΜΜΥ ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 18 Ιαν 2015, 22:44

Ηρεμα ρε φιλε και σε εμανα συνεβει για δυο λογους πρωτον το ασταρι δεν εκανε για πλαστικο και δευτερον πριν ασταρωσω δεν ειχα καθαρισει το μοντελο κανε μια προσπαθεια και ξανα ασταρωσε το και συνεχισε μην πτοησε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Prop-early

Prop-early
Συντονιστής
Συντονιστής

Μηνύματα : 2836
Ημερ/νία εγγραφής : 10/03/2012
Τόπος : Ενθάδε...
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 00:03

......κι ακόμα κάτι....Κολλάμε την ταινία μασκαρίσματος 1-2 φορές στο χέρι μας πρίν την κολλήσουμε στο μοντέλο, για να αδυνατίσει λίγο η κόλλα....Κουράγιο φίλε, συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες.... comfused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 08:37

Υπάρχει και η άλλη λύση που ακολουθώ εγώ: Μην βάζεις αστάρι! boy lafter
Αν δεις ατέλειες στο αστάρωμα, θα τρίψεις και θα ξανασταρώσεις. Αυτό κάνω κι εγώ με το χρώμα.
Και αν μου τη βαρέσει να ασταρώσω, πάλι με χρώμα θα το κάνω. Με ένα οποιοδήποτε μεσαίο γκρι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 01 Μαρ 2015, 20:06

& μια μικρή πρόοδος στο βαρκάκι μας.
Όπως θα δειτε τα προβλήματα με το ξεφλουδισμα συνεχίζετε. το ξέβαψα το έπλυνα καλα με σαπούνι το ξεβγαλα καλα με πολικό χλιαρό νερό το αστάρωσα το άφησα να στέγνωση καμιά εβδομαδα & αυτο τβιολη του rsetrd , τα νευρά μουburndr -=[; serfd .

αν συνεχιση ετσι το βλέπω αντί για πλοιο να γίνετε αεροπλανακι να δω θα πετάξει προς των τύχω....... kity

jkjjjj
photo share


kkkkk
free photo hosting

jjjjjj
imageupload

jjjlkjlkll
free image uploading



dfhyxdf dfhyxdf dfhyxdf kity

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Prop-early

Prop-early
Συντονιστής
Συντονιστής

Μηνύματα : 2836
Ημερ/νία εγγραφής : 10/03/2012
Τόπος : Ενθάδε...
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 01 Μαρ 2015, 22:01

Δεν έγινε και τίποτα βρέ φίλε...Τρίψε λίγο με πολύ ψιλο ντουκόχαρτο (1500-2000) το σημείο που ξεφλούδισε και ξαναβάψε από πάνω, σαν να μήν συνέβη τίποτα!
Προχώρα άφοβα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΟΥΡΓΑ

ΜΟΥΡΓΑ
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 2564
Ημερ/νία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : ΛΕΜΜΥ ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 01 Μαρ 2015, 22:45

Kωσταντη τι ασταρι χρησιμοποιεις??????Την πατησα και εγω?Αν ειναι του πρακτικερ δεν κανει για πλαστικο και οτι και να κανεις λιγο να ζοριστει ξεφλουδιζει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 01 Μαρ 2015, 23:11

ΜΟΥΡΓΑ έγραψε:
Kωσταντη τι ασταρι χρησιμοποιεις??????Την πατησα και εγω?Αν ειναι του πρακτικερ δεν κανει για πλαστικο και οτι και να κανεις λιγο να ζοριστει ξεφλουδιζει!

Γιώργη την πρώτη φορά που το έβαψα ηταν όντως απ το πρακτικερ αυτο ητανBattleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 18931_0_L
click image upload

την δεύτερη φορά που το αστάρωσα ηταν της vallejoBattleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 1981_rd
click image upload
ξέρω ότι της vallejo ειναι καλώ, δεν ξέρω τη εγινε & με ξεφλούδισε comfused

τέλος πάντων θα κάνω αυτο που είπε ο pro θα το τρίψω λίγο με 2000 ντουκοχαρτο & θα το περάσω ένα χεράκι.

άπλα φοβαμαι για το παρακάτω όταν κάνω την παραλλαγή να μην με ξεφλουδίσει εκεί για τη αλλιως θα γυνή αεροπλανάκι.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΟΥΡΓΑ

ΜΟΥΡΓΑ
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 2564
Ημερ/νία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : ΛΕΜΜΥ ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 01 Μαρ 2015, 23:18

To primer  το πρωτο ειναι πολυ καλο για ολα εκτος απο πλαστικο το δευτερο θα στο προτεινα και εγω  το δοκιμασα προσφατα και εμεινα εκπληκτος.......κατι δεν ειχε καθαριστει η ειχε μεινει σε εκεινο το σημειο δεν δικαιολογηται μπορει και η ταινια που χρησιμοποιεις να ειναι ισχυρη πολυ,τριψτο προσεκτικα και ξαναπερνατο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 01 Μαρ 2015, 23:24

ΜΟΥΡΓΑ έγραψε:
To primer  το πρωτο ειναι πολυ καλο για ολα εκτος απο πλαστικο το δευτερο θα στο προτεινα και εγω  το δοκιμασα προσφατα και εμεινα εκπληκτος.......κατι δεν ειχε καθαριστει η ειχε μεινει σε εκεινο το σημειο δεν δικαιολογηται  μπορει και η ταινια που χρησιμοποιεις να ειναι ισχυρη πολυ,τριψτο προσεκτικα και ξαναπερνατο!

οκ JHGFDT
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sag997

Sag997
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 506
Ημερ/νία εγγραφής : 08/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΔευ 02 Μαρ 2015, 01:33

stamkos έγραψε:

Γιώργη την πρώτη φορά που το έβαψα ηταν όντως απ το πρακτικερ αυτο ητανBattleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 18931_0_L
click image upload


Το καλύτερο ασταρι! μου αρεσει πολυ! Το γκρι ειναι καλύτερο απο το ασπρο να ξέρεις..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΟΥΡΓΑ

ΜΟΥΡΓΑ
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 2564
Ημερ/νία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : ΛΕΜΜΥ ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΔευ 02 Μαρ 2015, 08:19

Sag997 έγραψε:
stamkos έγραψε:

Γιώργη την πρώτη φορά που το έβαψα ηταν όντως απ το πρακτικερ αυτο ητανBattleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 18931_0_L
click image upload


Το καλύτερο ασταρι! μου αρεσει πολυ! Το γκρι ειναι καλύτερο απο το ασπρο να ξέρεις..
Ναι αλλα δεν κανει για πλαστικα ειναι εξαιρετικο για μεταλλο,γυαλι,πετρα ,ξυλο οχι για πλαστικο!Υπηρξε μια στιγμη ενα ιδιο για πλαστικο στο πρακτικερ αλλα ηταν.....διαφανες!Δεν ξερω κατα ποσο μας βοηθαει εμας αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sag997

Sag997
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 506
Ημερ/νία εγγραφής : 08/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΔευ 02 Μαρ 2015, 14:53

ΜΟΥΡΓΑ έγραψε:
Sag997 έγραψε:
stamkos έγραψε:

Γιώργη την πρώτη φορά που το έβαψα ηταν όντως απ το πρακτικερ αυτο ητανBattleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 18931_0_L
click image upload


Το καλύτερο ασταρι! μου αρεσει πολυ! Το γκρι ειναι καλύτερο απο το ασπρο να ξέρεις..
Ναι αλλα δεν κανει για πλαστικα ειναι εξαιρετικο για μεταλλο,γυαλι,πετρα ,ξυλο οχι για πλαστικο!Υπηρξε μια στιγμη ενα ιδιο για πλαστικο στο πρακτικερ αλλα ηταν.....διαφανες!Δεν ξερω κατα ποσο μας βοηθαει εμας αυτο.

Ειναι ακρυλικο ασταρι.. το εχω χρησιμοποιησει σε κατι πλαστικα που ήθελα να βάψω χωρις ανεπιθύμητα αποτελεσματα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΟΥΡΓΑ

ΜΟΥΡΓΑ
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 2564
Ημερ/νία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : ΛΕΜΜΥ ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Battleship U.S.S. Missouri (WWII) Battleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 EmptyΔευ 02 Μαρ 2015, 15:51

Sag997 έγραψε:
ΜΟΥΡΓΑ έγραψε:
Sag997 έγραψε:
stamkos έγραψε:

Γιώργη την πρώτη φορά που το έβαψα ηταν όντως απ το πρακτικερ αυτο ητανBattleship U.S.S. Missouri (WWII) - Σελίδα 3 18931_0_L
click image upload


Το καλύτερο ασταρι! μου αρεσει πολυ! Το γκρι ειναι καλύτερο απο το ασπρο να ξέρεις..
Ναι αλλα δεν κανει για πλαστικα ειναι εξαιρετικο για μεταλλο,γυαλι,πετρα ,ξυλο οχι για πλαστικο!Υπηρξε μια στιγμη ενα ιδιο για πλαστικο στο πρακτικερ αλλα ηταν.....διαφανες!Δεν ξερω κατα ποσο μας βοηθαει εμας αυτο.

Ειναι ακρυλικο ασταρι.. το εχω χρησιμοποιησει σε κατι πλαστικα που ήθελα να βάψω χωρις ανεπιθύμητα αποτελεσματα..  
Συμφωνω αλλα μην περνεις ορκο οτι κανει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μοιραστείτε αυτό το θέμα

Σελίδα 3 από 4
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» "προσωρινό καταφύγιο" γερμανική Luftwaffe wwii junkers ju 87 stuka
» Space Battleship Yamato (Διαστημοπλοιο Αργω)
» Cosmo Tiger II from space battleship Yamato (Διαστημοπλοιο ΑΡΓΩ)
» SPACE BATTLESHIP YAMATO ............Ξανά ! Αυτη τη φορα στην 1/500
PASYFIMON :: ΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ  :: ΠΛΟΙΑ-