Τελευταία Ανάρτηση
Ημερ/νία και ώρα
Από
ΜΑΧΗ ΚΡΗΤΗΣ Γαλατάς Χανίων Μάιος 1941
VICKERS mk VIb του Roy Farran Κρήτη 1941
PROKHOROVKA 1943 τελευταίο ταξί απο κόλαση.
Πεζικό κατά αρμάτων(JSU 152)
Βόλγας αν.όχθη, Νοέμβριος 1942.
OPERATION market garden
CH-53 Super Stallion Academy 1/48
ΣΕΒΑΣΤΟΥΠΟΛΗ μέρος 3ο "η απελευθέρωση"
Μοσον Ουγγαρία 2019
Tamiya German 3ton 4x2 Cargo Truck (Opel Blitz) με 20mm Flak 38 της Tristar
Σαβ 03 Απρ 2021, 21:11
Τρι 25 Φεβ 2020, 12:40
Παρ 04 Οκτ 2019, 00:17
Τετ 02 Οκτ 2019, 23:12
Τετ 02 Οκτ 2019, 19:33
Παρ 09 Αυγ 2019, 14:07
Πεμ 25 Ιουλ 2019, 10:12
Δευ 01 Ιουλ 2019, 11:09
Παρ 03 Μάης 2019, 11:42
Δευ 01 Απρ 2019, 00:11











 

 Παρακολουθείτε το θέμα:ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες")

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Prop-early

Prop-early
Συντονιστής
Συντονιστής

Μηνύματα : 2836
Ημερ/νία εγγραφής : 10/03/2012
Τόπος : Ενθάδε...
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΤετ 25 Ιουν 2014, 22:31

Κίτρινες λωρίδες είχαν επιβεβαιωμένα τα εξής αεροπλάνα: ΕΧ308 "59", 493414, 493472, 493479 "57", 493415.

Georgosk, εγώ τις έστρωσα με υγρό στόκο 500άρη, Mr.Surfacer, αφού μασκάρησα στοιχειωδώς γύρω-γύρω... Περιμένουν καρτερικά να τριφτούν....κάάάποτε..... KM 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χρήστος

Χρήστος
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 854
Ημερ/νία εγγραφής : 14/03/2012
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 26 Ιουν 2014, 10:10

Georgosk θυμάμαι όταν έφτιαχνα το δικό μου, ο Προπ μου είχε αναφέρει τα βαθουλώματα στις πτέρυγες του δικού του κιτ.
Γιώργο μάλλον ήμουν πάρα πολύ τυχερός και σε αυτό που είχα, δεν υπήρχε τέτοιο πρόβλημα.
Από ότι καταλαβαίνω θα χρειαστείς φαναρτζή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Prop-early

Prop-early
Συντονιστής
Συντονιστής

Μηνύματα : 2836
Ημερ/νία εγγραφής : 10/03/2012
Τόπος : Ενθάδε...
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 26 Ιουν 2014, 10:25

Χρήστος έγραψε:
Georgosk θυμάμαι όταν έφτιαχνα το δικό μου, ο Προπ μου είχε αναφέρει τα βαθουλώματα στις πτέρυγες του δικού του κιτ.
Γιώργο μάλλον ήμουν πάρα πολύ τυχερός και σε αυτό που είχα, δεν υπήρχε τέτοιο πρόβλημα.
Από ότι καταλαβαίνω θα χρειαστείς φαναρτζή.
Τηρουμένων των αναλογιών, ο Τάζ θα χρειαστεί μπετατζή....Ή θα πάρει ο ίδιος νέα ειδικότητα...
Εκείνο που μου αρέσει σε αυτό το G.B. είναι που όλο και περισσότεροι μυούνται στην ευγενή τέχνη της χρεποκατασκευής!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgosk

georgosk
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 669
Ημερ/νία εγγραφής : 18/03/2012
Ηλικία : 47
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 26 Ιουν 2014, 13:10

Prop-early έγραψε:
Εκείνο που μου αρέσει σε αυτό το G.B. είναι που όλο και περισσότεροι μυούνται στην ευγενή τέχνη της χρεποκατασκευής!

Βρήκες παρέα και χάρηκες  rendeer  άσε έχω στο στοκ κάτι χρέπια δεν σου λέω τίποτα. Έχει όμως και αυτό το γούστο του κυρίως γιατί δεν έχω το άγχος μιας άρτιας κατασκευής (αφού το κιτ δεν προσφέρεται) και ότι παραπάνω κάνω ως βελτίωση είναι στα συν. Με το χρέπι έχω συνολικά μια πιο ανάλαφρη διάθεση....
Παρατηρώντας τα πλαίσια στο κιτ του Τ-2 παρατήρησα ότι στο made in είναι σβησμένη η χώρα προέλευσης και σε ένα άλλο σημείο που υπάρχει σβήσιμο διακρίνεται ένα "Χ" άρα μάλλον δεν μιλάμε για παραγωγή revell αλλά για επανασυσκευασία του αρχικού matchbox (μάλλον γι' ατό το κιτ δεν θυμίζει σε τίποτα την revell )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zark

zark
-
-

Μηνύματα : 1853
Ημερ/νία εγγραφής : 08/03/2012
Ηλικία : 57
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 26 Ιουν 2014, 13:52

Ελα ρε..."χαιδευεσται" ολοι!!!

"Ο ΜΟΝΤΕΛΙΣΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΙΣΤΗ"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Prop-early

Prop-early
Συντονιστής
Συντονιστής

Μηνύματα : 2836
Ημερ/νία εγγραφής : 10/03/2012
Τόπος : Ενθάδε...
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 26 Ιουν 2014, 13:55

georgosk έγραψε:
Παρατηρώντας τα πλαίσια στο κιτ του Τ-2 παρατήρησα ότι στο made in είναι σβησμένη η χώρα προέλευσης και σε ένα άλλο σημείο που υπάρχει σβήσιμο διακρίνεται ένα "Χ" άρα μάλλον δεν μιλάμε για παραγωγή revell αλλά για επανασυσκευασία του αρχικού matchbox (μάλλον γι' ατό το κιτ δεν θυμίζει σε τίποτα την revell )
Όχι, μιλάμε πλέον για κανονική χρήση του καλουπιού της Matchbox από την Revell.
Η Matchbox έβγαζε τα κίτ σε δίχρωμο, τρίχρωμο ή τετράχρωμο πλαστικό, μέχρι την προτελευταία γενιά της. Η τελευταία γενιά Matchbox που έβγαινε πλέον υπό κηδεμονία της Revell, βγήκε σε μονόχρωμο πλαστικο, και διαφορετικές χαλκομανίες σε κάποια κιτ.
Τώρα πλέον, δεν φαίνεται σχεδόν πουθενά η φίρμα της Matchbox και το Made in England, εξ ου και τα σβησίματα. Η χύτευση όμως, γίνεται από την Revell. Από την άλλη ας μην ξεχνάμε πως τα καλούπια αυτά έχουν "γεράσει" κάπως.
H Matchbox έβγαζε μοντέλα που απευθύνονταν συνήθως σε νέους μοντελιστές. Σε γενικές γραμμές έχουν σωστά σχήματα και διαστάσεις. Δεν έχουν όμως πολλή λεπτομέρεια, μέσα ή έξω, και η γράμμωση συνήθως είναι πολύ βαθειά και πλατειά. Φυσικά υπήρξαν και εξαιρέσεις, όπως όλα της τα διπλάνα που ήταν εξαιρετικά για την εποχή τους, και αξιοπρεπή για σήμερα. Ένα άλλο καλό της, είναι πως επέλεγε να εκδώσει θέματα που κανένας δεν έβγαζε.
Με αρκετή παραπάνω δουλειά μπορεί κανείς να φτιάξει εκπληκτικές δουλειές από τα παλιά Matchboxακια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgosk

georgosk
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 669
Ημερ/νία εγγραφής : 18/03/2012
Ηλικία : 47
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 26 Ιουν 2014, 14:36

zark έγραψε:
Ελα ρε..."χαιδευεσται" ολοι!!!

"Ο ΜΟΝΤΕΛΙΣΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΙΣΤΗ"

Προφανώς αλλά δεν ήθελα να δώσω αυτή την διάσταση.
Απλά με το χρέπι ξεκινάς ανάποδα, είναι κάτι που δεν προσφέρεται και ότι κάνεις παραπάνω είναι βελτίωση και κέρδος. Να το πως αλλιώς είναι κάτι που μόνο καλύτερα μπορεί να πάει (από εκεί και μετά το πόσο καλύτερα είναι στο χέρι και την διάθεση καθενός) από εκεί μου βγαίνει και η πιο χαλαρή διάθεση....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Prop-early

Prop-early
Συντονιστής
Συντονιστής

Μηνύματα : 2836
Ημερ/νία εγγραφής : 10/03/2012
Τόπος : Ενθάδε...
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 26 Ιουν 2014, 23:10

GeorgosK, και στις εισαγωγές ίσως χρειαστεί λίγο στοκάκι JHGFDT 

Όσο για σένα....Ταζ....Δεν μπορείς να φανταστείς πώς ένοιωσα όταν είδα...αυτό που είδα....
https://www.youtube.com/watch?v=zANq9Dusk6Y
Όσο για τον επιτοίχιο τροχό του πεθερού σου....ελπίζω να μήν είναι βετεράνος της Ιεράς Εξέτασης....Πού να σε τάξω πουλάκι μου εκεί που έμπλεξες....;  HG   HG 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgosk

georgosk
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 669
Ημερ/νία εγγραφής : 18/03/2012
Ηλικία : 47
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 27 Ιουν 2014, 08:47

Prop-early έγραψε:
GeorgosK, και στις εισαγωγές ίσως χρειαστεί λίγο στοκάκι JHGFDT 
Ντα  CAMOUFLAGE 

Ταζ όρμα του, φουλ επίθεση στο θηρίο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 27 Ιουν 2014, 15:28

Φουλ επίθεση κανονικότατα!

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Prop-early

Prop-early
Συντονιστής
Συντονιστής

Μηνύματα : 2836
Ημερ/νία εγγραφής : 10/03/2012
Τόπος : Ενθάδε...
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 28 Ιουν 2014, 00:52

Νομίζω πως το επόμενο GB, θα ονομαστεί "The Fellowship of the Χρέπς".....
Έκεί να δείς τί έχει να γίνει....Πάσης φύσεως αρχαιολογία, από Airfix και Revell της δεκαετίας του '50, FROG, ψυχροπολεμικά NOVO και KoPro, που ερχόντουσαν στην Ελλάδα στραπατσαρισμένα σε βαλίτσες φυγάδων και ναυτικών...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 28 Ιουν 2014, 14:58

Prop-early έγραψε:
Νομίζω πως το επόμενο GB, θα ονομαστεί "The Fellowship of the Χρέπς".....
Έκεί να δείς τί έχει να γίνει....Πάσης φύσεως αρχαιολογία, από Airfix και Revell της δεκαετίας του '50, FROG, ψυχροπολεμικά NOVO και KoPro, που ερχόντουσαν στην Ελλάδα στραπατσαρισμένα σε βαλίτσες φυγάδων και ναυτικών...

Εκεί να δεις τι σου'χω για μετά...
Το 72άρι Blenheim της Έφριξ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Prop-early

Prop-early
Συντονιστής
Συντονιστής

Μηνύματα : 2836
Ημερ/νία εγγραφής : 10/03/2012
Τόπος : Ενθάδε...
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 28 Ιουν 2014, 16:24

Tazman έγραψε:
Prop-early έγραψε:
Νομίζω πως το επόμενο GB, θα ονομαστεί "The Fellowship of the Χρέπς".....
Έκεί να δείς τί έχει να γίνει....Πάσης φύσεως αρχαιολογία, από Airfix και Revell της δεκαετίας του '50, FROG, ψυχροπολεμικά NOVO και KoPro, που ερχόντουσαν στην Ελλάδα στραπατσαρισμένα σε βαλίτσες φυγάδων και ναυτικών...

Εκεί να δεις τι σου'χω για μετά...
Το 72άρι Blenheim της Έφριξ!!
....Κάνε φίλους σου λέει μετά.... Twisted Evil 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zark

zark
-
-

Μηνύματα : 1853
Ημερ/νία εγγραφής : 08/03/2012
Ηλικία : 57
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 28 Ιουν 2014, 18:10

...καλα...το Ψυχιατρο σας ποτε τον ειδατε τελευταια ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 28 Ιουν 2014, 22:16

zark έγραψε:
...καλα...το Ψυχιατρο σας ποτε τον ειδατε τελευταια ???

 donald duk 

Πλέον, αυτός βλέπει εμάς!!!  donald duk 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sag997

Sag997
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 506
Ημερ/νία εγγραφής : 08/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 29 Ιουν 2014, 18:59

Προπ!! Βαλε ΑΝΤ1!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Prop-early

Prop-early
Συντονιστής
Συντονιστής

Μηνύματα : 2836
Ημερ/νία εγγραφής : 10/03/2012
Τόπος : Ενθάδε...
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 29 Ιουν 2014, 19:56

Sag997 έγραψε:
Προπ!! Βαλε ΑΝΤ1!!
Ξέρω φίλε! Την έχω λιώσει αυτήν την ταινία, την έχω και σε DVD, και τις επίμαχες σκηνές τις έχω δεί τόσες πολλές φορές, που σχεδόν μπορώ να τις προβάλλω μέσα στο κρανίο μου... ,,,09-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χρήστος

Χρήστος
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 854
Ημερ/νία εγγραφής : 14/03/2012
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 05 Ιουλ 2014, 23:54

Γιώργο τώρα που το θυμήθηκα, η ένωση πτερύγων με την άτρακτο πρέπει να ήθελε αρκετό στόκο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgosk

georgosk
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 669
Ημερ/νία εγγραφής : 18/03/2012
Ηλικία : 47
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 06 Ιουλ 2014, 00:05

Καλά θυμάσαι, "χαράδρες" τα κενά....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Prop-early

Prop-early
Συντονιστής
Συντονιστής

Μηνύματα : 2836
Ημερ/νία εγγραφής : 10/03/2012
Τόπος : Ενθάδε...
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 06 Ιουλ 2014, 14:39

Φίλε Στάμκο, εξαιρετική εισαγωγή, με πλούσιο φωτορεπορτάζ και βίντεο! Καλή αρχή, πολύ ενδιαφέρον θέμα! JHGFDT
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 06 Ιουλ 2014, 15:52

Prop-early έγραψε:
Φίλε Στάμκο, εξαιρετική εισαγωγή, με πλούσιο φωτορεπορτάζ και βίντεο! Καλή αρχή, πολύ ενδιαφέρον θέμα! JHGFDT
Σπόιλερ:

 donald duk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zark

zark
-
-

Μηνύματα : 1853
Ημερ/νία εγγραφής : 08/03/2012
Ηλικία : 57
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 06 Ιουλ 2014, 19:13

Πολύ ωραιο θεμα σταμκο...αναμενω με αγωνια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgosk

georgosk
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 669
Ημερ/νία εγγραφής : 18/03/2012
Ηλικία : 47
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΔευ 07 Ιουλ 2014, 14:42

Stamko πολύ ωραίο και πρωτότυπο θέμα το TF-102A, για ένα αεροσκάφος που δεν μακροημέρευσαι στις τάξεις της ΠΑ....
Θα σου πρότεινα πάντως να το κάνεις ασημένιο, νομίζω ότι λόγω σχήματος θα δείχνει πιο ωραίο από ότι με την χιλιοφορεμένη SEA.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Prop-early

Prop-early
Συντονιστής
Συντονιστής

Μηνύματα : 2836
Ημερ/νία εγγραφής : 10/03/2012
Τόπος : Ενθάδε...
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΔευ 07 Ιουλ 2014, 15:59

Εγώ πάλι λαμβάνοντας υπόψιν πως θα κάνεις μετασκευή επαναχάραξη , και το στοκοτρίψιμο θα πάει σύννεφο, προτείνω SEA. Αν όμως σε ιντριγκάρει το μεταλλικό, να ασταρώσεις πρώτα, και φυσικά να βάψεις με σπρέυ ή αερογράφο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") ΣΥΖΗΤΗΣΗ-ΣΧΟΛΙΑ στα θέματα του Group Build "Training Squad" ("Δασκάλες") - Σελίδα 3 EmptyΔευ 07 Ιουλ 2014, 18:56

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα  καλα σας λόγια.
ZARK & εγώ αναμένω τα αποτελέσματα να τα καταφέρω & να το τελειώσω....

pro & georgosk για να μην μαλώνουμε σκεφτομαι να το κάνω μισώ με αλουμινιο & μισώ SEA  donald duk brrrerrr

ε!!! να βάλω & την υπογραφή μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μοιραστείτε αυτό το θέμα

Σελίδα 3 από 6
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» 1ο Group Build : "Training Squad" ("Δασκάλες")----ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
» Ψηφοφορία για το GROUP BUILD ''ΔΑΣΚΑΛΕΣ''
» The Stealth Project (T.S.P. 2013) Parallel Build (Group build?)
» 3ο Group Build ***What if***---------Πληροφορίες
» ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ 3ο GROUP BUILD
PASYFIMON :: GROUP BUILD  :: ΕΝΟΤΗΤΑ Group Build-