Τελευταία Ανάρτηση
Ημερ/νία και ώρα
Από
ΜΑΧΗ ΚΡΗΤΗΣ Γαλατάς Χανίων Μάιος 1941
VICKERS mk VIb του Roy Farran Κρήτη 1941
PROKHOROVKA 1943 τελευταίο ταξί απο κόλαση.
Πεζικό κατά αρμάτων(JSU 152)
Βόλγας αν.όχθη, Νοέμβριος 1942.
OPERATION market garden
CH-53 Super Stallion Academy 1/48
ΣΕΒΑΣΤΟΥΠΟΛΗ μέρος 3ο "η απελευθέρωση"
Μοσον Ουγγαρία 2019
Tamiya German 3ton 4x2 Cargo Truck (Opel Blitz) με 20mm Flak 38 της Tristar
Σαβ 03 Απρ 2021, 21:11
Τρι 25 Φεβ 2020, 12:40
Παρ 04 Οκτ 2019, 00:17
Τετ 02 Οκτ 2019, 23:12
Τετ 02 Οκτ 2019, 19:33
Παρ 09 Αυγ 2019, 14:07
Πεμ 25 Ιουλ 2019, 10:12
Δευ 01 Ιουλ 2019, 11:09
Παρ 03 Μάης 2019, 11:42
Δευ 01 Απρ 2019, 00:11











 

 Παρακολουθείτε το θέμα:Fire Suport Base

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Sag997

Sag997
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 506
Ημερ/νία εγγραφής : 08/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 14 Αυγ 2014, 10:43

kami έγραψε:
Γιώργο πάρε 2/πλη δόση χάπια!Τα΄φτιαξες & τα 180;...να γίνω πολύ κακός;χάρισέ τα! & φτιάξε δικά σου! ένας συνήθης τρόπος είναι με εποξεικό-κάποιοι χρησιμοποιούν πηλό dal για πιό εύκολη & οικονομική λύση...όχι δεν το κάνω απο  μοχθηρία,αλλά με τα έτοιμα δεν θα πετύχεις ποτέ το φυσικό βούλιαγμα του ενός μέσα στο άλλο & την ανομοιομορφία που είναι ζητούμενα.  Δεν μπορείς να το προσπεράσεις εύκολα.Οι πύργοι απο αμμόσακους είναι πολύ χαρακτηριστικοί για τα αμυντικά των αμερικάνων στο Βιετνάμ.
Ξέρω πως δεν είναι ο εύκολος δρόμος ,αλλά το αποτέλεσμα θα σε ανταμοίψει.Θυμάσε το αγκαθωτό που έπλεξα στα οχυρά;Μου έκανε τσατάλια τα νεύρα,κατατρυπήθηκα,αλλά καμμία σχέση με τα έτοιμα της αγοράς.Αυτό θα δεις & με τους χειροποίητους αμμόσακους!

Χωρις να θελω να στην σπασω εχει ενα δικιο ο kami.. Καπου ειχα βρει ενα ωραιο tutorial για την κατασκευη τους αμα το βρω θα στο ανεβασω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χρήστος

Χρήστος
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 854
Ημερ/νία εγγραφής : 14/03/2012
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 14 Αυγ 2014, 13:12

Κάνω μια σκέψη μήπως θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει και τα δύο είδη; Δηλαδή αρκετούς από τους έτοιμους στις κάτω στοίβες ή και ενδιάμεσα και κάποιους φτιαχτούς στο επάνω μέρος και στις εξωτερικές μεριές ή σκόρπιους. Έτσι και κόπο θα γλυτώσει και χρόνο. Και εγώ για να είναι ειλικρινής το ίδιο με το Γιώργο θα είχα κάνει. Δεν έχω εικόνα ούτε για την μία ούτε για την άλλη τεχνική.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΟΥΡΓΑ

ΜΟΥΡΓΑ
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 2564
Ημερ/νία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : ΛΕΜΜΥ ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 14 Αυγ 2014, 15:21

Βαστα γερα ρε Τζωρτζ συνεχισε βγαινει υποερπαραγωγη! JHGFDT 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kami

kami
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 1301
Ημερ/νία εγγραφής : 09/03/2012
Τόπος : πατρα
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 14 Αυγ 2014, 18:47

Χρήστος έγραψε:
Κάνω μια σκέψη μήπως θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει και τα δύο είδη;
γιατί όχι ; όσο είναι ακόμη μαλακοί οι φτιαχτοί ,να εμφυτεύονται οι πλαστικοί.Βασικά για ψυχολογικούς λόγους ,ότι χρησιμοποιείς & κάτι που ετοίμασες & δεν το παρατάς εντελώς.Θα επιμείνω στο ότι δεν πρέπει να έχουν κενά μεταξύ τους & πρέπει να είναι ανομοιόρφοι ως προς το γέμισμα.Μπορείς να αναπαραστήσεις κάποιους τρυπημένους απο θραύσματα ή σφαίρες ,κάποιους τοποθετημένους κάθετα,κάποια ξύλινα κιβώτια(υποτίθεται γεμισμένα & αυτά με άμμο)στις γωνίες.Που είναι βρε Sag το tutorial που είπες & με κάνεις να αισθάνομαι σαν κάποιος "θείος" άλλου φορουμ;
υ.γ.αν δεν απαντήσεις(Γιώργο) σύντομα θα "χάσω" το ραδιοκασσετόφωνο που σου έταξα προ αμνημνεύτων ημερών! tongue 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 14 Αυγ 2014, 20:56

Μήπως μπορεσω & βοηθήσω

http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=116

Κρατα γερα γιωργο.... JHGFDT JHGFDT JHGFDT JHGFDT JHGFDT 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sag997

Sag997
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 506
Ημερ/νία εγγραφής : 08/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 14 Αυγ 2014, 21:29

stamkos έγραψε:
Μήπως μπορεσω & βοηθήσω

http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=116

Κρατα γερα γιωργο.... JHGFDT JHGFDT JHGFDT JHGFDT JHGFDT 

Μμμμμ μμμμ δεν με συγκινει πολυ το αποτελεσμα που εχει στη φωτογραφια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kami

kami
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 1301
Ημερ/νία εγγραφής : 09/03/2012
Τόπος : πατρα
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 14 Αυγ 2014, 21:50

Sag997 έγραψε:

Μμμμμ μμμμ δεν με συγκινει πολυ το αποτελεσμα που εχει στη φωτογραφια...
ανεξάρτητα απο το αν σου αρέσει η φωτογραφία του ,αυτό είναι! Μάλιστα ο αρθρογράφος παρέλειψε να αναφέρει ότι είναι αυτούσια η μέθοδος του "πατριαρχη" F.Verlinden παρουσιασμένη  στα πρώτα βιβλία του πριν 30 & βάλε χρόνια ,τα δε σκίτσα είναι ατόφια copy+paste απο το ίδιο.
Ωραίος Στάμκο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 15 Αυγ 2014, 19:49

κανεις λαθος.το αναφερει στο τελου του αρθρου. JHGFDT 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgosk

georgosk
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 669
Ημερ/νία εγγραφής : 18/03/2012
Ηλικία : 47
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΤετ 20 Αυγ 2014, 14:18

Κατ' αρχάς συγνώμη σε όλους για την καθυστερημένη απάντηση, αλλά ένα σημαντικό πρόβλημα (όχι υγείας) που με βασανίζει αυτό τον καιρό μου έχει στερήσει κάθε διάθεση και χρόνο για μοντελάρισμα και οτιδήποτε άλλο..... Δεν θα ήθελα να το σχολιάσουμε καθόλου αυτό το θέμα, απλά εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι.-

Στο θέμα μας τώρα βασικά έχετε δίκαιο, και ήταν μια σκέψη που με βασάνιζε όσο τα έφτιαχνα. Τα έτοιμα σίγουρα δεν θα δώσουν την αίσθηση αληθοφάνειας που απαιτείται, ειδικά στην περίπτωση αυτή που θα χρησιμοποιηθούν πολλά σακιά. Έχω πηλό που δεν θέλει ψήσιμο και θα χρησιμοποιήσω αυτό το υλικό για να φτιάξω νέα σακιά. Φυσικά σε αυτήν την διαδικασία οι συμβουλές και τα λινκς που μου δώσατε θα βοηθήσουν, ευχαριστώ πολύ.

Όσο γι' αυτά που έφτιαξα όπως έγραψα και παραπάνω από ότι περισσεύει (Μ-113, οι ψηλές  φιγούρες, κ.α.) είναι σχεδόν έτοιμα για ένα δεύτερο διόραμα όπου εκεί τα σακιά που θα χρειαστώ θα είναι λίγα και νομίζω ότι με τα έτοιμα θα είμαι οκ. Επίσης και σε αυτό που φτιάχνω υπάρχουν σημεία όπου μπορούν να μπουν ("θωράκιση" υπόγειου καταφύγιου), οπότε τίποτε δεν πάει χαμένο.

ΥΓ Τώρα μπορώ να έχω εκείνο το ραδιοκασετοφωνάκι ε; φανταστρουμφηκέ κύριε Νίκο μας; /.[=-]  flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χρήστος

Χρήστος
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 854
Ημερ/νία εγγραφής : 14/03/2012
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΤετ 20 Αυγ 2014, 18:19

Θα χρειαστείς αρκετή υπομονή Γιώργο.
Χαίρομαι που τουλάχιστον ο κόπος σου δεν θα πάει χαμένος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kami

kami
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 1301
Ημερ/νία εγγραφής : 09/03/2012
Τόπος : πατρα
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΤετ 20 Αυγ 2014, 23:45

georgosk έγραψε:


ΥΓ Τώρα μπορώ να έχω εκείνο το ραδιοκασετοφωνάκι ε; φανταστρουμφηκέ κύριε Νίκο μας; /.[=-]  flower
ακολουθεί π.μ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χρήστος

Χρήστος
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 854
Ημερ/νία εγγραφής : 14/03/2012
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 21 Αυγ 2014, 00:28

Γιώργο κάποια στιγμή, αν δεν σου είναι κόπος, θα ήθελα να πάρω μάτι αυτό το ραδιοκασετόφωνο, για να έχω μία εικόνα της λεπτομέρειας του αντικειμένου αυτού στην 1/35.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kami

kami
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 1301
Ημερ/νία εγγραφής : 09/03/2012
Τόπος : πατρα
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 21 Αυγ 2014, 13:38

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χρήστος

Χρήστος
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 854
Ημερ/νία εγγραφής : 14/03/2012
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 21 Αυγ 2014, 14:51

Ευχαριστώ Kami. Να σου πω την αλήθεια την αντιγραφή είχα στο μυαλό μου και όχι την παραχώρηση (όχι ότι θα με χάλαγε βεβαίως βεβαίως). Τώρα ή θα τολμήσω κάποιου είδους καλούπωμα, που πολύ φοβάμαι πως δεν έχω τις προδιαγραφές να το δοκιμάσω ή από την αρχή την κατασκευή ενός νέου με βάση την λεπτομέρεια του πρωτότυπου. Εδώ να δω τι ψάρια θα πιάσω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΤρι 26 Αυγ 2014, 00:05

προχωρα και μην φοβασαι.δεν ειμαστε ολοι mig himenez. JHGFDT
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgosk

georgosk
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 669
Ημερ/νία εγγραφής : 18/03/2012
Ηλικία : 47
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 30 Νοε 2014, 22:41

Αν και με αργούς ρυθμούς κάτι κάνω... όχι να μην λέτε ότι το παράτησα brrrerrr
Έχω βέβαια δουλειά ακόμα (δεν είναι ολοκληρωμένες) και ίσως προσθέσω 3-4 ακόμα (θα το δω στο φινάλε).
Ο 2ος πάνω αριστερά έχει παραλλαγή τιγκερ στραϊπ που χρησιμοποιούσαν οι ειδικές δυνάμεις του Ν. Βιετνάμ. Κατασκευασμένες από διάφορες βιοτεχνίες διέφεραν στην απόχρωση και δεν ήταν κάτι στάνταρ. Την χρησιμοποιούσαν συχνά και οι άντρες των Αμερικάνικων ειδικών δυνάμεων. Στις FSB υπήρχαν συχνά κλιμάκια από διάφορες μονάδες του Αμερικανικού Στρατού (πυροβολικού, πεζικού, ειδικές δυνάμεις κ.α.) αυτό δικαιολογεί και κάποιες διαφοροποιήσεις ως προς τον εξοπλισμό συν ότι κάποιοι αγόραζαν από ιδιώτες και ότι τους βόλευε ή άρεσε.
Fire Suport Base  - Σελίδα 3 PB293335_zps470cfdc3
Fire Suport Base  - Σελίδα 3 PB293336_zpsc0afb586
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kami

kami
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 1301
Ημερ/νία εγγραφής : 09/03/2012
Τόπος : πατρα
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 30 Νοε 2014, 22:46

πολύς λαός! Προχώρα Γιώργο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgosk

georgosk
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 669
Ημερ/νία εγγραφής : 18/03/2012
Ηλικία : 47
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 20 Μαρ 2015, 21:13

Όχι για να μην λέτε ότι τεμπελιάζω brrrerrr
Τον τελευταίο καιρό δεν ποστάρω πολύ αλλά νομίζω ότι υπάρχει κατανόηση από όσους γνωρίζουν κάτι παραπάνω.....

Με αφρό πολυουρεθάνης έκανα την βάση και τοποθέτησα δοκιμαστικά τα βασικά κομμάτια για να κάνω την τελική εδαφική διαμόρφωση.
Με λίγη φαντασία μπορεί κανείς να πάρει μια εικόνα της τελικής σκηνοθεσίας

Fire Suport Base  - Σελίδα 3 20150320_195946_zps7klw84y8

Fire Suport Base  - Σελίδα 3 20150320_200010_zpskbzaody8

Fire Suport Base  - Σελίδα 3 20150320_200030_zpsbxxbyn55

Fire Suport Base  - Σελίδα 3 20150320_200042_zpsdtybmsb9
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zark

zark
-
-

Μηνύματα : 1853
Ημερ/νία εγγραφής : 08/03/2012
Ηλικία : 57
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 20 Μαρ 2015, 21:25

...υπερπαραγωγη...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Prop-early

Prop-early
Συντονιστής
Συντονιστής

Μηνύματα : 2836
Ημερ/νία εγγραφής : 10/03/2012
Τόπος : Ενθάδε...
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 20 Μαρ 2015, 21:47

Με τον αφρό δεν έχεις καλύψει ακόμη όλη την βάση έτσι δεν είναι; Απλά θα πρότεινα η θέση του πυροβόλου και του ελικοπτέρου να είναι κάπως πιό επίπεδα διαμορφωμένες. Υποτίθεται πως οι μηχανικάριοι έχουν προετοιμάσει καλύτερα αυτές τις θέσεις ιδίως, ή έχουν επιλεγεί τα καλύτερα δυνατά σημεία του εδάφους ώστε η σκόπευση και η κύλιση του κανονιού να γίνεται απρόσκοπτα, και η απο-προσγείωση του ελικοπτέρου να γίνεται με ασφάλεια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgosk

georgosk
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 669
Ημερ/νία εγγραφής : 18/03/2012
Ηλικία : 47
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 20 Μαρ 2015, 22:03

Prop-early έγραψε:
Με τον αφρό δεν έχεις καλύψει ακόμη όλη την βάση έτσι δεν είναι; Απλά θα πρότεινα η θέση του πυροβόλου και του ελικοπτέρου να είναι κάπως πιό επίπεδα διαμορφωμένες. Υποτίθεται πως οι μηχανικάριοι έχουν προετοιμάσει καλύτερα αυτές τις θέσεις ιδίως, ή έχουν επιλεγεί  τα καλύτερα δυνατά σημεία του εδάφους ώστε η σκόπευση και η κύλιση του κανονιού να γίνεται απρόσκοπτα, και η απο-προσγείωση του ελικοπτέρου να γίνεται με ασφάλεια....

Έτσι θα γίνει, απλά ακόμα είμαι σε αρχικό στάδιο ώς προς την εδαφική διαμόρφωση και έχω δώσει ύψος για να έχω να δουλέψω το υπόγειο καταφύγιο (εκεί που είναι το τραπέζι) τα χαρακώματα και τις θέσεις του πυροβόλου και του όλμου. Ο αφρός έχει καλύψει όλη την βάση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΟΥΡΓΑ

ΜΟΥΡΓΑ
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 2564
Ημερ/νία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : ΛΕΜΜΥ ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 20 Μαρ 2015, 22:19

Ειναι νωρις ακομα αλλα το σκηνικο διαμορφωνεται εξαιρετικο καλη συνεχεια JHGFDT oooohj
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MAVERICK

MAVERICK
Diamond member
Diamond  member

Μηνύματα : 222
Ημερ/νία εγγραφής : 08/12/2014
Ηλικία : 53
Τόπος : ΠΑΡΑΛΙΑ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 20 Μαρ 2015, 22:29

Γεώργιε ,θα συμφωνήσω με τον Παναγιώτη JHGFDT .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χρήστος

Χρήστος
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 854
Ημερ/νία εγγραφής : 14/03/2012
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 20 Μαρ 2015, 23:47

Θηρίο βγαίνει Γιωργο. Μου αρέσει πολύ αυτό το στάδιο, που στήνεται ένα διοραμα και αρχίζει να παίρνει σιγά σιγά μορφή, αλλά και η φαντασία πλάθει ιστορίες πραγματικές λαιμό υπό κλίμακα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgosk

georgosk
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 669
Ημερ/νία εγγραφής : 18/03/2012
Ηλικία : 47
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fire Suport Base Fire Suport Base  - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 26 Σεπ 2015, 20:32

Η προσπάθεια συνεχίζεται μήπως και προλάβω την έκθεση. Τα τσουβάλια έγιναν με πηλό ου στεγνώνει μόνος του, αφού δόθηκε το σχήμα και στέγνωσαν, κολλήθηκαν και βάφτηκαν.... πολύ μανούβρα....θα τους κάνω και φθορές μόλις τελειώσω με το βάψιμό τους
Το έδαφος έχει βαφτεί ένα βασικό χρώμα αλλά είναι να γίνουν πολλά ακόμα....
Πανικός ... χαμός.... σκληρή μάχη....

Fire Suport Base  - Σελίδα 3 20150926_195242_zpsehewpthj

Fire Suport Base  - Σελίδα 3 D41242f7-5ad5-4e83-9718-f76e89d82a9b_zpsoqrpvzug

Fire Suport Base  - Σελίδα 3 20150926_195313_zpsdzitd84q

Fire Suport Base  - Σελίδα 3 20150926_195327_zpsfg2ykvd6
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μοιραστείτε αυτό το θέμα

Σελίδα 3 από 4
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
PASYFIMON :: ΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ  :: ΔΙΟΡΑΜΑΤΑ-