Τελευταία Ανάρτηση
Ημερ/νία και ώρα
Από
ΜΑΧΗ ΚΡΗΤΗΣ Γαλατάς Χανίων Μάιος 1941
VICKERS mk VIb του Roy Farran Κρήτη 1941
PROKHOROVKA 1943 τελευταίο ταξί απο κόλαση.
Πεζικό κατά αρμάτων(JSU 152)
Βόλγας αν.όχθη, Νοέμβριος 1942.
OPERATION market garden
CH-53 Super Stallion Academy 1/48
ΣΕΒΑΣΤΟΥΠΟΛΗ μέρος 3ο "η απελευθέρωση"
Μοσον Ουγγαρία 2019
Tamiya German 3ton 4x2 Cargo Truck (Opel Blitz) με 20mm Flak 38 της Tristar
Σαβ 03 Απρ 2021, 21:11
Τρι 25 Φεβ 2020, 12:40
Παρ 04 Οκτ 2019, 00:17
Τετ 02 Οκτ 2019, 23:12
Τετ 02 Οκτ 2019, 19:33
Παρ 09 Αυγ 2019, 14:07
Πεμ 25 Ιουλ 2019, 10:12
Δευ 01 Ιουλ 2019, 11:09
Παρ 03 Μάης 2019, 11:42
Δευ 01 Απρ 2019, 00:11











 

 Παρακολουθείτε το θέμα:THE BEST CAT EVER................

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
georgosk

georgosk
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 669
Ημερ/νία εγγραφής : 18/03/2012
Ηλικία : 47
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: THE BEST CAT EVER................ THE BEST CAT EVER................ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 11 Αυγ 2014, 09:50

Ωραία δουλειά  και ειδικά το χρώμα και η φθορά του έχει αποδοθεί πολύ καλά.
Όσων αφορά τις πτέρυγες καλύτερα να τις έχεις σε ανοικτή θέση γιατί σε σύμπτυξη μαζεύουν υπερβολικά. Κανονικά σε αυτή την θέση (σύμπτυξης) δεν πρέπει να βρίσκονται πάνω από το ουραία πτερύγια καθότι έτσι θα εμπόδιζαν την κίνηση τους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΟΥΡΓΑ

ΜΟΥΡΓΑ
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 2564
Ημερ/νία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : ΛΕΜΜΥ ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: THE BEST CAT EVER................ THE BEST CAT EVER................ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 11 Αυγ 2014, 10:38

stamkos έγραψε:
ΜΟΥΡΓΑ έγραψε:
kami έγραψε:
 JHGFDT .Πρέπει να είμαστε σαν φρουροί σε άδειο στρατόπεδο.

Χααχαχαχαχα το πιθανοτερο...... CAMOUFLAGE 

& εγώ είμαι εδώ αδέλφια μου.... δίνω το παρών μου  CAMOUFLAGE 

Δεν είστε μόνη....
Γεια σου ΣταμΚο και εγω περιμενα να εχεις ξεχυθει στις παραλιες τις Χαλκιδικης! CAMOUFLAGE 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΟΥΡΓΑ

ΜΟΥΡΓΑ
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 2564
Ημερ/νία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : ΛΕΜΜΥ ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: THE BEST CAT EVER................ THE BEST CAT EVER................ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 11 Αυγ 2014, 10:42

georgosk έγραψε:

Όσων αφορά τις πτέρυγες καλύτερα να τις έχεις σε ανοικτή θέση γιατί σε σύμπτυξη μαζεύουν υπερβολικά. Κανονικά σε αυτή την θέση (σύμπτυξης) δεν πρέπει να βρίσκονται πάνω από το ουραία πτερύγια καθότι έτσι θα εμπόδιζαν την κίνηση τους
Γιωργο εχεις δικιο ο μηχανισμος που εχει το κιτ και το μονο μελανο σημειο που εγω βρηκα δεν εχει καμια αντισταση σε κανενα σημειο με αποτελεσμα να ειναι ή υπερβολικα μπροστα ή υπερβολικα πισω ασε που πηδαει συνεχεια δοντια και βλεπεις την μια πτερυγα ανοιχτη την αλλη κλειστη......να πω την αμαρτια μου παντως λογω χωρου με βολευει αλλα στην φωτογραφηση δεν το εδωσα ιδιαιτερη προσοχη σε εκθεση θα ειναι προσεκτικα τοποθετημενες οι πτερυγες!!!!!!



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zark

zark
-
-

Μηνύματα : 1853
Ημερ/νία εγγραφής : 08/03/2012
Ηλικία : 57
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: THE BEST CAT EVER................ THE BEST CAT EVER................ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 11 Αυγ 2014, 14:47

Μουργα...ποοοοολυ καλο!!!...φθορες, καμο, ολπισμος...δεν παιζεται, από τα καλυτερα που εχω δει, ανυπομονω να το δω και "ζωντανο"!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgosk

georgosk
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 669
Ημερ/νία εγγραφής : 18/03/2012
Ηλικία : 47
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: THE BEST CAT EVER................ THE BEST CAT EVER................ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 11 Αυγ 2014, 14:55

Ρε συ τώρα το είδα, τις τρύπες στο κάτω μέρος της ατράκτου για τις διαφορετικές επιλογές οπλισμού γιατί τις άφησες έτσι ανοικτές; Βάλε λίγο ξυλόστοκο γκρί, καθάρισε ότι μείνει με ένα βρεγμένο πινελάκι λίγο χρώμα από πάνω και είσαι έτοιμος, χωρίς πολλά - πολλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: THE BEST CAT EVER................ THE BEST CAT EVER................ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 11 Αυγ 2014, 19:21

Δεν ήξερα ότι μπορεί να έχει τέτοια διαμόρφωση οπλισμού. Τις τρύπες στην κοιλιά δεν τις είχα δει. Αν δεν σε παίρνει να κάνει αυτό που είμαι ο georgosk, τότε ξεκόλλησε προσεκτικά τον Sparrow και βάλε τους άλλους δύο πυλώνες για τους Φοίνικες. Το βάψιμο είναι πολύ καλό, το fading επίσης, οι χαλκομανίες έκατσαν τέλεια! Το μόνο που δεν γνωρίζω, μιας και δεν έχω φτάσει ακόμα εκεί στο δικό μου 48άρι, είναι η ένωση στην οροφή των αεραγωγών. Φαίνεται σαν να κάνει ένα μικρούλι κενό με το ταβάνι. Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΟΥΡΓΑ

ΜΟΥΡΓΑ
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 2564
Ημερ/νία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : ΛΕΜΜΥ ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: THE BEST CAT EVER................ THE BEST CAT EVER................ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Αυγ 2014, 07:53

georgosk έγραψε:
Ρε συ τώρα το είδα, τις τρύπες στο κάτω μέρος της ατράκτου για τις διαφορετικές επιλογές οπλισμού γιατί τις άφησες έτσι ανοικτές; Βάλε λίγο ξυλόστοκο γκρί, καθάρισε ότι μείνει με ένα βρεγμένο πινελάκι λίγο χρώμα από πάνω και είσαι έτοιμος, χωρίς πολλά - πολλά.
Παντα κατι αφηνω.......παντως ρε φιλε αυτος ο ξυλοστοκος τον δοκιμασα αφου σε ειδα προσφατα και τον ανεφερες ειναι μεγιστη πατεντα σχεδον αντικατεστησα τον απλο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΟΥΡΓΑ

ΜΟΥΡΓΑ
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 2564
Ημερ/νία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : ΛΕΜΜΥ ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: THE BEST CAT EVER................ THE BEST CAT EVER................ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Αυγ 2014, 07:55

Ευχαριστω Ζαρκ και που να δεις το F-22 που θα φτιαξω brrrerrr 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΟΥΡΓΑ

ΜΟΥΡΓΑ
V.I.P member
V.I.P member

Μηνύματα : 2564
Ημερ/νία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : ΛΕΜΜΥ ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: THE BEST CAT EVER................ THE BEST CAT EVER................ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Αυγ 2014, 07:57

Ταζ μαν διωρθοθηκε ευχαριστω.................... JHGFDT 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μοιραστείτε αυτό το θέμα

Σελίδα 2 από 2
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
PASYFIMON :: ΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ  :: ΑΕΡΟΣΚΑΦΗ JET-